Multigaming Since 2008
Puan Durumu ve Maç Tarihleri 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Puan Durumu ve Maç Tarihleri 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana SayfaAnasayfaHaberlerLatest imagesTakımSponsorlarTurnuvalarGaleriAramaİletişimKayıt OlGiriş yapX ` Code Winter Cup Tamamlandı
En son konular
» Demo Upload Bölümü
Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyCuma Ağus. 26, 2011 5:04 am tarafından Misafir

» X ' Code Clan Cod2 Zombie Mod By FuRiLLajoOy
Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptySalı Ağus. 02, 2011 5:53 pm tarafından FuRiLLajoOy

» Tt.eSporttan Bir İlk Daha !
Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 6:56 am tarafından TheChakal

» Gerekli Duyuru
Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyCuma Tem. 08, 2011 11:54 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» HD 5970 Satılık kart
Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyPtsi Haz. 20, 2011 4:21 am tarafından mehmet acar

» Gamerlopedia Haziran Sayısı Çıktı
Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyPaz Haz. 12, 2011 2:14 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» My Army by 3n19ma | A CS:S Fragmovie
Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyPaz Mayıs 08, 2011 9:40 am tarafından SuRReaL

» Supernatural by Eddzeh
Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyCuma Mayıs 06, 2011 12:59 am tarafından SuRReaL

» XIMAGEM 3
Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:26 am tarafından SuRReaL

» AEROX by OrChEsTrA
Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:20 am tarafından SuRReaL

» ARTEFACTO
Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:19 am tarafından SuRReaL

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Puan Durumu ve Maç Tarihleri

+5
KeSSeSiNi
xrayz
CalldeaR
kerryio
X ` Code GR1Dz
9 posters
YazarMesaj
X ` Code GR1Dz
X ` Code Admin
X ` Code Admin
X ` Code GR1Dz

Puan Durumu ve Maç Tarihleri Empty
MesajKonu: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyPaz Nis. 04, 2010 9:08 am

Takım ismi      Puan

Grup A

Team Destiny    9       (ç)
Regency  Clan   6       (ç)
aXs                     3
Boi  Clan            0

Grup B
Dark Passage   9       (ç)
Elite Squad        6       (ç)
Proxy                 3
iON                    0

Grup C

Ayu                    9       (ç)        
voD                   6        (ç)
tuW                   6
4STORY             3

Grup D

Team Rexive       9       (ç)          
Team Nikeh         6       (ç)
Forza                   3
Vision TECH        0

Maç Tablosu

03 / 04 / 10

Grup A

Team Destiny vs Regency = 11 - 8
Boi vs aXs = 8 - 11

Grup B

Dark Passage v Elite Squad = 11 - 7
Proxy vs iON = 11 - 0 ( Hükmen )

Grup C

Ayu vs Turkish Wolves = 13 - 10
4STORY vs VoD = 11 - 0 ( Hükmen )

Grup D

Team Rexive vs Forza = 11 - 6
Vision Tech vs Team Nikeh = 6 - 12

04 / 04 / 10

Grup A

aXs vs Regency = 5 - 11

Grup B

Elite Squad vs iON = 11 - 0 Elite Squad ( Hükmen )

Grup C

Ayu vs 4STORY = 11 - 0 ( hükmen )
Vod vs Tuw = 11 - 7

Grup D

Team Rexive vs Vision Tech = 11 - 4

2.Tur Ertelenen Maçlar

05 / 04 / 10

Grup A 22 : 30

Team Destniy vs Boi = 11 - 0

Grup D 20 : 30

Team Nikeh vs Forza = 11 - 3

09 / 04 / 10

3.Tur Maçları Grublar

Grup A 19 : 30

Regency vs Boi = 11 - 0 Regency Hükmen

20 : 00

Team Destniy vs aXs = 11 - 4

Grup B 21 : 30

Proxy vs Elite Squad = 11 - 7

Dark Passage vs iON = 11 - 0

Grup C 22 : 30

Ayu vs Vod = 11 - 7

tuW vs 4STORY = 11 - 0 Hükmen tuW

Grup D 20 : 30

Rexive vs Nikeh = 11 - 0 Rexive Hükmen

Forza vs vision tech = 11 - 0

En son X ` Code GR1Dz tarafından Cuma Nis. 09, 2010 9:03 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
https://xcodemultigaming.yetkin-forum.com
kerryio
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyCuma Nis. 09, 2010 4:27 am

Sormak istiyorum XCODE Gridz arkadaşıma ne yapmaya çalışıyorsun ? yada çalışıyorsunuz ?

Bana gelip sv lerde sorun oldugunu ve maçın 18.30 a alındığını söylüyorsun hatta ben 18.00 olsun dediğimde cevap vermeden cıkıyorsun. Suan saat 18.25 Maça 5dk var fakat şans eseri foruma baktığımda maçın saati 20.30 olarak değişmiş.Ve bunu görmesek söyleyen bile yok.. hiç yakıştıramadım beyler..

NKH olarak bu maça çıkmicaz.

Kolay gelsin..
X ` Code GR1Dz
X ` Code Admin
X ` Code Admin
X ` Code GR1Dz

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyCuma Nis. 09, 2010 5:29 am

kerryio demiş ki:
Sormak istiyorum XCODE Gridz arkadaşıma ne yapmaya çalışıyorsun ? yada çalışıyorsunuz ?

Bana gelip sv lerde sorun oldugunu ve maçın 18.30 a alındığını söylüyorsun hatta ben 18.00 olsun dediğimde cevap vermeden cıkıyorsun. Suan saat 18.25 Maça 5dk var fakat şans eseri foruma baktığımda maçın saati 20.30 olarak değişmiş.Ve bunu görmesek söyleyen bile yok.. hiç yakıştıramadım beyler..

Kolay gelsin..

ben 18:50 - 19:00 civarı xfireye girdiğimde sana ne dedim ?
https://xcodemultigaming.yetkin-forum.com
CalldeaR
Üye
Üye
CalldeaR

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyCuma Nis. 09, 2010 5:34 am

X ` Code GR1Dz demiş ki:
kerryio demiş ki:

Kolay gelsin..

Evet bana da attı hatta kopyalayıp.. sen kafana göre iş yapıyosun kardeşim.. Smile çık çıkma umrumda değil.. senin keyfin bilir.. Very Happy önemli olan eğlenmek şurda sen içine ediyosun..
kerryio
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyCuma Nis. 09, 2010 5:51 am

CalldeaR demiş ki:
X ` Code GR1Dz demiş ki:
kerryio demiş ki:

Kolay gelsin..

Evet bana da attı hatta kopyalayıp.. sen kafana göre iş yapıyosun kardeşim.. Smile çık çıkma umrumda değil.. senin keyfin bilir.. Very Happy önemli olan eğlenmek şurda sen içine ediyosun..

18.50 diyosun sonerim.. sen saati 18.30 dedin bnde adamlarımı 18.30 maç var saat değişti burda olun dedim.. üstüne üstlük forumda da 18 30 yazılmıştı maça 5dk kala 20 30 die değiştiğini gördüm.. ve bunu bana 18.50 de açıklamaya calısıyorsun..

işin garibi.. saat 18 30 olduğunu rakibimiz görüyor 20 30 olduğunuda görüyor ama biz bunların geç farkına variyoruz yada vardırılıyoruz.. hem arkadas orda bana takip etseydin diyor.. ben işi kurallara göre yapıyorum ve benim forumu 10dk da bir takip etme gibi bir zorunluluğum yok.. oyuncuları bilgilendrmek,haberdar etmek turnuva sorumlularının işi. bizim değil.
xrayz
Üye
Üye
xrayz

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyCuma Nis. 09, 2010 7:45 am

kerryio demiş ki:

Kolay gelsin..

Maça çıkıp cıkmaman bize bişi kaybettirmez kaybeden takımın ve sen olursun. Wink
kerryio
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyCuma Nis. 09, 2010 7:49 am

xrAyzZ demiş ki:
kerryio demiş ki:

Kolay gelsin..

Maça çıkıp cıkmaman bize bişi kaybettirmez kaybeden takımın ve sen olursun. Wink

lol .. böle bir turnuvada ancak böyle kaybedilir Smile
KeSSeSiNi
X ` Code Manager
X ` Code Manager
KeSSeSiNi

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyCuma Nis. 09, 2010 9:09 am

NKH'e

diğer maçlarda başarilar dileriz.
http://www.nolur.com
DeSaa
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyCuma Nis. 09, 2010 1:04 pm

keryyio da bi acıdan haklı
JolF-
X ` Code DOTA
X ` Code DOTA
JolF-

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 1:02 am

Alıntı :
lol .. böle bir turnuvada ancak böyle kaybedilir Smile

kb ama BU G.t kalkikligi nerden geliyo Biraz fazla kacirmisin az tutsaydin bari
MYTHZ-
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 2:26 am

Kerryio ne demek istiyorsun madem o kadar iyisin CB deki ladderlara ve turnuvalara girin TR`yi en şekilde temsil edin ok ? Smile
MYTHZ-
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 2:27 am

Turnuvanın en LEŞ takımlarını yendiniz diye nereniz kalktı anlamadım ip pw atarım istersen ?
MYTHZ-
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 2:30 am

bu işi düzenleyenler her saniye senin peşinde koşacak değil herkesin sosyal hayatı var .

GET LIFE AND FRIENDS. Smile
MYTHZ-
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 2:31 am

xf : winderjeh
bu arada lamerist.
kerryio
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 2:57 am

hayrola mesaj mı kasıyoruz ? cheers
berkay23
Üye
Üye
berkay23

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 3:02 am

windzy sinirlenmişe benziyor scratch
MYTHZ-
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Puan Durumu ve Maç Tarihleri   Puan Durumu ve Maç Tarihleri EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 3:44 am

açık falan mı arıyosun yoksa amacın bizi küçük düşürmek falan mı aptal aptal şeyler yazıp durma.

Puan Durumu ve Maç Tarihleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Puan Durumu ve Maç Tarihleri
» Puan Durumu & Maç & Skorlar