Multigaming Since 2008
Stroke Gaming ihrac sebebi 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Stroke Gaming ihrac sebebi 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana SayfaAnasayfaHaberlerLatest imagesTakımSponsorlarTurnuvalarGaleriAramaİletişimKayıt OlGiriş yapX ` Code Winter Cup Tamamlandı
En son konular
» Demo Upload Bölümü
Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyCuma Ağus. 26, 2011 5:04 am tarafından Misafir

» X ' Code Clan Cod2 Zombie Mod By FuRiLLajoOy
Stroke Gaming ihrac sebebi EmptySalı Ağus. 02, 2011 5:53 pm tarafından FuRiLLajoOy

» Tt.eSporttan Bir İlk Daha !
Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 6:56 am tarafından TheChakal

» Gerekli Duyuru
Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyCuma Tem. 08, 2011 11:54 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» HD 5970 Satılık kart
Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyPtsi Haz. 20, 2011 4:21 am tarafından mehmet acar

» Gamerlopedia Haziran Sayısı Çıktı
Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyPaz Haz. 12, 2011 2:14 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» My Army by 3n19ma | A CS:S Fragmovie
Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyPaz Mayıs 08, 2011 9:40 am tarafından SuRReaL

» Supernatural by Eddzeh
Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyCuma Mayıs 06, 2011 12:59 am tarafından SuRReaL

» XIMAGEM 3
Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:26 am tarafından SuRReaL

» AEROX by OrChEsTrA
Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:20 am tarafından SuRReaL

» ARTEFACTO
Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:19 am tarafından SuRReaL

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Stroke Gaming ihrac sebebi

+9
SuRReaL
reLax
Aqua
sTeWi3
gukuru
MYTHZ-
leonj
zarok
X ` Code GR1Dz
13 posters
YazarMesaj
X ` Code GR1Dz
X ` Code Admin
X ` Code Admin
X ` Code GR1Dz

Stroke Gaming ihrac sebebi Empty
MesajKonu: Stroke Gaming ihrac sebebi   Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyCuma Mayıs 14, 2010 11:59 pm

Öncelikle stroke gaming'in sitelerinde X Codenin terbiyesizligi konusundan bahsetmek isterim.öncelikle stroke gaming kafasına göre servera
girip mAn gelmedi diye SS almışlardır.sonradan eklenen her takımın 5 dakika gecikme süresi olan kural ise sadece grup maçlarından sonrakı maçlar için yapılmış bir kuraldır ve o ss den sonra strokelerin maçtan çıktıgı saat ve dakıka tam 19:35 manların girdigi saat ve dakıka ise 19:36 dır.(wiews chat loglardan bakılmıstır).Strokelere ben tekrar maça girin dediğimde kafalarına göre söleyip maç bizim yarı finaldeyiz demeleri sinir bozucuydu sonucta ben demeden yarı fınale çıkamazlar?
ben strokeye dedigimde suanda siz maça cıkmadı sayılıyorsunuz dedıgımde ve 19:35 den snra strokeyi maça sokmak için ugrastıgımı bazı kişiler bilir ve strokenın maça girdigi saat ve dakika 19:46 ve o sıradada manlarda servera tekrar girdiler 19:50 gibi maça baslancaktı.o 5 dakika gecikme kuralını strokeler maçtan önce okumuş ve bana sölemişlerdi yanı o kuralı bılerek F lediler ve butun kuralları kabul ettıler.
Maçda stroke gamingin 2-1 yada 2-2 ken bir oyuncusu interneti yüzünden oyundan çıktı 999du kısacası.O adamin yerine baska birinin gelmesi ve maç sonucunda stroke yendi.ama o düşen yanı oyundan interneti problemiyle çıkan oyuncunun demosu eksik ve mAn takımı o demoyu istediler.demo kurallarına göre demoyu siteye koymak zorunludur.Strokeler ise o oyuncunun cumartesi gününe kadar koymaması
maçın mAna verilmesinin etkeniydi.stokelerin bir itirazında bizde mAnların 5.adamının demosunu ıstıyoruz maç sonucta 5v5 di dediler ve kafalarına göre kural koydular.Turnuva kurallarında 5v5 oynancak diye bişey yazmıyor.ve stroke gaming'in lideri undisputed daha elenmeden önce turnuvaya argo kelimeler kullanarak cümleler sarfetmiştir.zaten forumlarındada görüyorsunuz;"XCODE terbiyesizlik üzerine terbiyesizlikle kendilerinin ne mal olduklarını gözler önüne seriyor..." demeleri seviyelerini gösteriyor.Biz kendimiz oynamıyoruz ve COD4 Oyuncularına turnuva yapıyoruz ama gene begenen yok kusura bakmasınlar elimizden gelen bu kadar koysaydınız demonuzu verirdik maçı size.

En son X ` Code GR1Dz tarafından C.tesi Mayıs 15, 2010 3:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://xcodemultigaming.yetkin-forum.com
zarok
Üye
Üye
zarok

MesajKonu: Geri: Stroke Gaming ihrac sebebi   Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 12:09 am

Bu tür şeyler ayıp. Lüzumsuz şeyler. Adam tek aşına uğraşıp turnuva yapıyo. Ben; şu kural ihlali yapmış,bu maça gelmemeiş; onu bilmem. Kurallar neyse gerekeni yapmıştır Soner.
leonj
Üye
Üye
leonj

MesajKonu: Geri: Stroke Gaming ihrac sebebi   Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 12:13 am

ILK 6 EL OYNAYIPDA SONRA FORMAT ATMAYA CIKAN ADAMIN DEMOSU NEREDE? O DA OYNAMADIMI DEMO ZORUNLU AMA ATILMIYOR ZUAA?
MYTHZ-
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Stroke Gaming ihrac sebebi   Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 12:28 am

X ` Code GR1Dz demiş ki:
5 dakika gecikme kuralını strokeler maçtan önce okumuş ve bana sölemişlerdi yanı o kuralı bılerek F lediler ve butun kuralları kabul ettıler.
Bence bu kısım yeterince açık , doğrusu yapılmış.Kuralları göz önüne alırsak demo uploadı zorunlu Smile.Maça girdikten sonra 4v5 farketmez girdiklerine göre kabul etmişlerdir 4v5 oynamayı Sleep
gukuru
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Stroke Gaming ihrac sebebi   Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 12:31 am

maç saatinde anlaşmazlık oldu ve stroke gamingin den bi arkadaş bana 19:30 da maç var gelmezseniz hükmen galip geliriz dediler...bende adam ayarlıyorum haberim yoktu dedim...sizin keyfinizi bekleyemeyiz diyip 5 dk içinde çıkmışlar bende hayırlı olsun başarılar dedim...sonra soner 19:35 de ip pw attı adamlarınız tamsa gelin dedi...bende dedim on dk içinde swdayız...tabi bu sırada bütün teamden adam toplamaya çalışıyorum...hepsi işte olduğu için 5 kişi toplayamadık ve 4 kişiyle oynarız dedik eğer uyarsa....soner sorun olmaz sizin dezavantajınız dedi...kabule ettik başladık ve stroke da kabul etti...neyse maçı yaptık ve 11-7 stroke aldı maçı...tebrikler dedik başarılar dedik çıktık...daha sonra demolarını yüklemeleri ve galibiyetlerinin tescillenmesi lazım...maçta oynayan 6 kişininde demo yükleme zorunluluğu var...ama bir demo eksik...bu yüzden maçın bize verilmesi gayet doğal...benim kişisel görüşüm maçın tekrar edilmesi...çünkü turnuva maçı gibi yapamadık...tabi karar turnuvayı yapanındır...saygılar

mAn . Cins
sTeWi3
Yazılım / Programcı
Yazılım / Programcı
sTeWi3

MesajKonu: Geri: Stroke Gaming ihrac sebebi   Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 1:09 am

Stroke zekası.10-15 arası oyuncular.Her zaman en iyisiyiz demeleri ayrı.
Aqua
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Stroke Gaming ihrac sebebi   Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 1:18 am

Bence macin mAn clanina verilmesi doğru karar!
X ` Code GR1Dz
X ` Code Admin
X ` Code Admin
X ` Code GR1Dz

MesajKonu: Geri: Stroke Gaming ihrac sebebi   Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 1:21 am

sTeWi3 demiş ki:
Stroke zekası.10-15 arası oyuncular.Her zaman en iyisiyiz demeleri ayrı.

Turnuvadaki tüm takımlara ezik demeleri ve Türkiyenin en iyi takımlarından birinide yeneriz demeleri ayrı bi olay LOL
https://xcodemultigaming.yetkin-forum.com
reLax
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Stroke Gaming ihrac sebebi   Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 2:25 am

Karar tabiki dogru ayrıca böyle terbiyesizliklerin yapılması son derece yanlış. Soner kendi başına ugraşıyor ve saygısızlık yapılıyor çok yanlış..
SuRReaL
X ` Code Manager
X ` Code Manager
SuRReaL

MesajKonu: Geri: Stroke Gaming ihrac sebebi   Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 5:09 am

Doğru Karar
KeSSeSiNi
X ` Code Manager
X ` Code Manager
KeSSeSiNi

MesajKonu: Geri: Stroke Gaming ihrac sebebi   Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyPtsi Mayıs 17, 2010 4:54 am

Karar haklıdır.
http://www.nolur.com
DeSaa
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Stroke Gaming ihrac sebebi   Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyPaz Mayıs 30, 2010 8:23 am

2 tarafda haklı gg
Keyks
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Stroke Gaming ihrac sebebi   Stroke Gaming ihrac sebebi EmptySalı Tem. 13, 2010 1:18 pm

verilmesi gereken en doğru kararı verildiğine ianıyorum. bi clanın iyi yerlere gelmesi için önce saygılı olması gerekir diye düşünüyorum..
http://www.masterforum.org
JolF-
X ` Code DOTA
X ` Code DOTA
JolF-

MesajKonu: Geri: Stroke Gaming ihrac sebebi   Stroke Gaming ihrac sebebi EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 4:20 am

Kurallar belli dicek bisi yok yaptiklari veletliklerde zeka seviyelerini gosteriyo kimi kime sikayet ediyosunuz hakli oldugunuzu dusunuyosaniz gelin burda tartisalim

Stroke Gaming ihrac sebebi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GIGABYTE Ghost Gaming Series GP-MP8000 Speed Control Gaming Mousepad İncelemesi
» Fanatiqz Gaming
» Power Gaming Birincilik Koltuğunda