Multigaming Since 2008
HWA mEta ile Röportajımız 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
HWA mEta ile Röportajımız 8440xcode

Çok yakında Avrupanın Tanınmış Oyuncularının Röportajları , X ` Code TV ve Yeni Program Yazılımlarıyla Sizlerle Olacağız.

Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Multigaming Since 2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana SayfaAnasayfaHaberlerLatest imagesTakımSponsorlarTurnuvalarGaleriAramaİletişimKayıt OlGiriş yapX ` Code Winter Cup Tamamlandı
En son konular
» Demo Upload Bölümü
HWA mEta ile Röportajımız EmptyCuma Ağus. 26, 2011 5:04 am tarafından Misafir

» X ' Code Clan Cod2 Zombie Mod By FuRiLLajoOy
HWA mEta ile Röportajımız EmptySalı Ağus. 02, 2011 5:53 pm tarafından FuRiLLajoOy

» Tt.eSporttan Bir İlk Daha !
HWA mEta ile Röportajımız EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 6:56 am tarafından TheChakal

» Gerekli Duyuru
HWA mEta ile Röportajımız EmptyCuma Tem. 08, 2011 11:54 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» HD 5970 Satılık kart
HWA mEta ile Röportajımız EmptyPtsi Haz. 20, 2011 4:21 am tarafından mehmet acar

» Gamerlopedia Haziran Sayısı Çıktı
HWA mEta ile Röportajımız EmptyPaz Haz. 12, 2011 2:14 am tarafından xx[ShooterEmmi]xx

» My Army by 3n19ma | A CS:S Fragmovie
HWA mEta ile Röportajımız EmptyPaz Mayıs 08, 2011 9:40 am tarafından SuRReaL

» Supernatural by Eddzeh
HWA mEta ile Röportajımız EmptyCuma Mayıs 06, 2011 12:59 am tarafından SuRReaL

» XIMAGEM 3
HWA mEta ile Röportajımız EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:26 am tarafından SuRReaL

» AEROX by OrChEsTrA
HWA mEta ile Röportajımız EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:20 am tarafından SuRReaL

» ARTEFACTO
HWA mEta ile Röportajımız EmptyPaz Mayıs 01, 2011 10:19 am tarafından SuRReaL

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

HWA mEta ile Röportajımız

+6
mEta
SuRReaL
berkay23
W@R'N!NGZED
xx[ShooterEmmi]xx
X ` Code GR1Dz
10 posters
YazarMesaj
X ` Code GR1Dz
X ` Code Admin
X ` Code Admin
X ` Code GR1Dz

HWA mEta ile Röportajımız Empty
MesajKonu: HWA mEta ile Röportajımız   HWA mEta ile Röportajımız EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 7:39 am

HWA mEta ile Röportajımız Banner10

X ` Code Multigaming eSport olarak her ay oyuncu veya bir takımla yaptığımız röportajlarda Eylül ayının ismi HWA Gaming Manejeri Ramazan " mEta " Kahraman ile yaptığımız röportajla sizleri baş başa bırakıyoruz.

Ramazan " mEta " Kahraman bize önce kendinden ve oyun hayatındaki gelişmelerden bahsedermisin ?

17 yaşındayım. İzmirde lise son sınıfı okuyorum. Bu sene biraz zor olacak oyun için yinede zaman ayarmaya çalışacam.
Oyuna Headshot sayesinde başladım. Onunla birlikte kurduk ilk takımımızı sonra GJT`ye girdim. 1 yıl orda oynadıktan sonrada HWA`ya o zamanki XF`ye girdim ozamandan bu yana devam ediyorum

Türkiyenin en iyi takımlarından HWA Gaming ile aynı çatı altındasın bu nasıl bir duygu ve HWA lar arasındaki iletişim nasıl ?

Bilgisayarda neden çok oturuyorsun sorusuna; ben boru değilim Türkiye`nin en iyi takımlarından birindeyim cevabını vermek gerçekten çok hoş oluyor
İletişim mükmmel burada TSde olduğum zamanlarda gülmediğimi hatırlamıyorum.Herkes kardeş gibi

HWA Gaming.COD4 Turnuvalarda aldığı başarılarının arkasındaki en büyük etken senin görüşünde ne olabilir ?

Berabar çalışma tabi birazda yetenek. Yetenekli oyunculara sahibiz, onlarda uzun saatler boyunca çalışıyorlar ve sonucuda fazlasıyla alıyorlar.

HWA Gaming.COD4 Türk E-SPORT camiasının en büyük başarılarından birine imzasını atıyor buda tabiki Vita Nova Season,grubunda eSuba.AMD , Rockit gibi takımları geride bırakmayı başardı ve dünyanın en iyi 8 takım arasına girmeyi başardı.Premier division liginde HWA.COD4 ' ün bir başarı elde edebiliceğine inanıyormusun ?

Dünya`nn en iyi 8 takımı arasına girdik biraz iddalı bir laf olsada en büyük başarı olduğu kaçınılmaz. Premier Ligde tutunacağımıza inanıyorum. Bu güce sahibiz.

25 Temmuz Lan Game sonrası HWA.COD4 kadro değişikliğine gitti bu değişiklik sence takıma bir fayda sağladımı ?

Dream Team gibi bir şey olduk Türkiye`nin en iyi oyuncuarı olabilecek en iyi kadrolardan biri oluştu. Bunu sonucunuda 29 Ağustosta gördük.

Dreed in gidişinden sonra HWA.COD4 bu ayrılıktan etkilendiğini söylemek hiçte zor değil.HWA aldığı başarılar ile şuanda dreedin yokluğunu atlattı diyebilirmiyiz ?

Babamın (DreDD) gitmesi çok üzücüydü benim açımdan. DreDD takımı bir arada tutan maçtan kopulduğu anda toparlayan biriydi o gittikten sonra uzun bir süre bunun sorunlarını yaşadık. Çoğu maçı kaybetmemizin nedenide buydu ama bir şekilde atlattık bu durumu şu an rahatlıkla söylebiliyorum ki herkes HWA için bir şey yapmaya çalışıyor. Yeni takımlarımızlada çok iyi yerlere geleceğimizden eminim.

Türkiye'nin en iyi menejer statusune sahipsin diyebiliriz.Ve Türkiyede çoğu takım menejer sıkıntısı çekerken çoğu oyuncunun görüşü ise menejerliği gereksiz bir şey görmesi aslında menejerler çoğunlukla takım kurucusundan daha çok iş yapıyor diyebiliriz ve böyle düşünen oyuncu zihniyetine nasıl yorumlarsın ?

Menejer oyuncuların yükünü hafifletir sadece oyunlarına yoğunlanmaktansa siteyle ilgilen maçları takip et turnuvaları takip oyuncular hem yorulu hem konstre kaybı yaşabilir. Bizim takım bunları yaşamaz diyebiliyorlarsa menejerlik gereksiz bir statu olacaktır.

Geçen kış aylarında gerçektende TR COD4 Camiası ölmuştü diyebiliriz ama Online Turnuvalar , COD4 Ligleri ve LAN Game organizasyonlarıyla bu durgunluk şuanda aktif bir halde Türkiye COD4 camiasının tekrar durgun olmaması için takım veya oyunculara ne önerirsin ?

Oyuncuların kendilerini yedikleri kaçınılmaz bir gerçek artık. Ankaradaki Lan Game girişimleri buna en büyük örnek. Ankara o olay daha önce gerçekleşmiş olsaydı şu an daha çok aktif takım ve daha çok turnuva ile karşılaşıyor olabilirdik. Bunun yanında ESL Türkiye açıldı kimse girip maç yapmıyor anlamıyorum. Boş boş oynamak yerine resmi bir maçta oynamaları takımların ve oyunların prestijleri için büyük bir fırsat. HWA`yı yenemeyiz diyosanız yanılıyosunuz bknz: DP CS Ladderında iki kere yenilmiş bunu siz neden tekrarlayamayasınız.

Oyundaki kişisel amacın neydi ve hangilerini gerçekleştirdin ?

En iyi olmaktı sanırım ulaştım. Şu anda bir sponsorluk anlaşmasının altına imzamı atarsam başka bir şey istemem

Kaç yıldan beri HWA Gaming Menejerisin ?

3 yıl oldu sanırsam Headshot ile yaklaşık aynı tarihlerde girmiştik.

Yurt dışındaki oynanan oyunun seviyesine ulaşmak için Türkiye COD4 Camiasındaki takım , oyuncu ve sponsorların sence neler yapması gerekli ?

Aslında onların çok gerilerinde değiliz az maddi destekle çok rahat onları geçebiliriz. Bu bağlamda oyuncuların biraz daha profesyonel düşünmesi lazım ESL Ladderda olduğu gibi HWA nasıl olsa kazanır değilde neden 2. olmayalım demeleri lazım

Bu röportajı okuyan oyuncu veya takımlara professionellik anlamında neler önerebilirsin ?

Biraz kendinize güvenin, biraz daha çok çalışın, birazda profesyonel düşünürseniz önünüzde kimse duramaz

X ` Code Multigaming eSport olarak HWA mEta ` ya bize vakit ayırdığı için teşekkür ediyoruz ve HWA ` yada başarılarının devamını diliyoruz.
https://xcodemultigaming.yetkin-forum.com
xx[ShooterEmmi]xx
X ` Code Manager
X ` Code Manager
xx[ShooterEmmi]xx

MesajKonu: Geri: HWA mEta ile Röportajımız   HWA mEta ile Röportajımız EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 7:54 am

Ramazan haklı diger oyuncularında bunlara ilgi göstermesi lazım ama ne yazıkki ben artık olamıcam Sad :wu6:
W@R'N!NGZED
Üye
Üye
W@R'N!NGZED

MesajKonu: Geri: HWA mEta ile Röportajımız   HWA mEta ile Röportajımız EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 7:56 am

Meta nın yerinde olmayı herkesin isteyecegi gibi b ende isterdim açıkcası . en azından hwa altında olmak cok gurur verici olsa gerek .. Güzel röportaj olmus emegine saglık soneR.. HWA mEta ile Röportajımız 894167
berkay23
Üye
Üye
berkay23

MesajKonu: Geri: HWA mEta ile Röportajımız   HWA mEta ile Röportajımız EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 8:02 am

En güzel roportajlardan biri olmuş HWA mEta ile Röportajımız 618405
SuRReaL
X ` Code Manager
X ` Code Manager
SuRReaL

MesajKonu: Geri: HWA mEta ile Röportajımız   HWA mEta ile Röportajımız EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 8:36 am

Çok güzel bi röportaj olmuş Cool Cool
mEta
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: HWA mEta ile Röportajımız   HWA mEta ile Röportajımız EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 9:46 am

DreDD gerçek babam değil belirtiyim
reLax
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: HWA mEta ile Röportajımız   HWA mEta ile Röportajımız EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 11:59 am

Güzel röportaj olmuş. mEta ve Sonere teşekkürler.
JolF-
X ` Code DOTA
X ` Code DOTA
JolF-

MesajKonu: Geri: HWA mEta ile Röportajımız   HWA mEta ile Röportajımız EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 10:03 pm

guzel olmus emegi gecen herkese tesekkurler
rebeL
X ` Code Admin
X ` Code Admin

MesajKonu: Geri: HWA mEta ile Röportajımız   HWA mEta ile Röportajımız EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 3:42 am

güzel röportaj.mEta'ya teşekkürler HWA mEta ile Röportajımız 463292
NEX7E
Üye
Üye
NEX7E

MesajKonu: hwa tex 10   HWA mEta ile Röportajımız EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 11:26 pm

hwa nın tex 10 da ilk 8 e gireceğine inanıyorum çünkü bu kadro dream team tek eksikleri bir arada oynamamak onuda kolay cözerler bence 1-2 sene sonra ilk 4 de bile girerler reason dan yada power gaming den ne eskiğimiz var ccc hwa ccc HWA mEta ile Röportajımız 187945 :rock:

HWA mEta ile Röportajımız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TDR Röportajımız
» HWA DreDD ile Röportajımız
» Game Ekstra COD4 Takımı ile röportajımız